Ahşap Merdiven

Ahşap Dublex Merdiven

Ahşap Merdiven Korkuluğu Modelleri

Ahşap dublex merdiven son zamanlarda kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Merdivenler dublex, triblex ve villa gibi yapılar için estetik unsur olmanın ötesinde kullanım amacıyla tercih edildiği için sağlık malzemeler kullanılarak üretilmiş olması çok önemlidir.

Ahşap dublex merdivenleri insan ve diğer canlıların sağlığını tehdit edecek bir içeriğe sahip olmayan, nefes alan doğal yapısı ile çok katlı yapılarda daha sağlıklı bir kullanım vadetmektedir. Tabi ahşap dublex merdivenlerin bu avantajlarından yararlanabilmek için işini iyi bilen bir firma tercih etmek gereklidir.

Ahşap Dublex MerdivenBizler YMY Ahşap firması olarak sizlere kaliteli bir şekilde hizmet veriyor ve iç mekânlarınıza şık detaylar katıyoruz. Merdivenlerinizin üretilmesinden uygulanmasına kadar tüm aşamaları profesyonel bir şekilde yürütüyoruz.

İç mekânlarda ahşap detaylara sahip ya da tamamen ahşap merdivenler tercih etmek çok büyük avantaj sağlamaktadır.

Çünkü diğer materyallere kıyasla, hasar gördüğünde daha kolay bir şekilde ve kısa süre içerisinde tamir edilir. Ve tamirat işlemlerinin sonucunda orijinal kalitesinde kalır. Örneğin merdiven yüzeyinin mermer ile kaplanması, hasar görmesi ya da çeşitli sebeplerle yıpranması durumunda daha zor ve maliyetlidir. Ve eski dokuyu yakalamak çok zordur.

Bu dezavantajlardan hiçbiri ahşap merdivenlerde görülmez. Ayrıca ahşap malzeme karo, mermer ve diğer malzemelere göre çok daha hafiftir. Bu binayı ve merdiveni daha dayanıklı yapan bir özelliktir.

Ahşap Dublex Merdiven Modelleri

Ahşap dublex merdiven modelleri arasından zevkinize uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Merdiven tasarımı yapılırken merdivenlerin genişliğinin ne kadar olacağı, basamak sayısının ne kadar olacağı ve yapınızda merdiven için ne kadar boşluk ayırabileceğiniz gibi hususlar farklı tasarımlara kapı aralamaktadır.

Ahşap Dublex Merdiven Modelleri

Bu bakımdan arzu ettiğiniz modeli üretmenin ahşap malzeme ile mümkün olduğunu belirtmek gereklidir. Hayal ettiğiniz dublex merdiven modeli için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ahşap Dublex Merdiven Modelleri

İstediğiniz modelde, renkte ve boyutta merdiven üreterek sizleri her zaman memnun ediyoruz. Merdivenlerimizi kaliteli malzemelerden üreterek uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım keyfini yaşamanızı sağlıyoruz. Elimizde bulunan dublex merdiven renklerinden bazıları şu şekildedir:

  • Akçaağaç
  • Çam
  • İroko
  • Kayın
  • Koyu kestane
  • Açık kestane
  • Koyu maun
  • Açık maun
  • Koyu meşe
  • Açık meşe

Gibi daha pek çok renk seçeneği sunuyoruz. Ahşap dublex merdiven modellerimizi dilerseniz otel, restoran, kafe, ofis, iş yeri, tatil köyü, çiftlik evi, hastane, kaplıca, spor salonları, özel sağlık merkezleri, AVM’ler ve tiyatro sahneleri gibi daha pek çok yer için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ahşap Dublex Merdiven Modelleri

Estetik bir görünüm sunan ahşap merdivenler aynı zamanda sağlıklı, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Mekânın değerini arttırarak eşyalara her zaman uyum sağlar. Bu sayede ahşap merdiveni diğer mobilyalar ile beraber kullanırken tasarım riski almazsınız, diğer dekorasyon parçalarıyla kolayca uyum sağlar.

Ahşap Dublex Merdiven Fiyatları

Ahşap dublex merdiven fiyatları ne kadar büyük bir alanda ahşap kullanacağınıza bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Ahşap Dublex Merdiven FiyatlarıProjenize özel fiyat tekliflerimizi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en kaliteli malzemeleri seçmek, hayalinizdeki tasarımları istediğiniz gibi üretmek ve profesyonel bir işçilikle kaliteli bir şekilde uygulamak en temel amaçlarımızdandır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet veriyor ve fiyat belirliyoruz. Tüm süreci YMY Ahşap firması olarak yürütüyor ve daima güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz.

Ahşap Dublex Merdiven FiyatlarıEvinize, kalabalık alanlara, iş yerinize veya tüm dış ve iç mekanlara şık tasarımlar oluşturuyoruz. Ahşap dublex tasarımların sağlıklı, şık doğasından ve ortama değer katan yapısından en iyi şekilde yararlanmak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Merdiven tasarımları sadece korkuluklar ya da merdiven yüzeyleri ahşap veya tamamen ahşap olacak şekilde tasarlanabilir.

Tamamen ahşap malzemeden olan dublex merdivenleri binaya ek yük eklememesi ve hafif yapıya sahip olması bakımından çok iyi bir tercihtir.

Doğru şekilde uygulandığı zaman herhangi bir dayanıklılık sorunun ortaya çıkmasına engel olurlar. Ancak betonarme merdiven üzeri ahşap zemin de kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilir. Son zamanlarda rustik tasarımların ilgi görülmesi ile ahşap ve metal kombinasyonu da oldukça popüler bir hale gelmiştir. Bu üç seçenek kullanılan ahşabın türünü, işçiliğini ve miktarını değiştirir.

Buna bağlı olarak fiyatlar da değişkenlik gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir